Δεν πάει πολύς καιρός που το Δ.Σ. του Συλλόγου Γονέων και Κηδεμόνων του σχολείου μας απευθύνθηκε στους γονείς των μαθητών μας προκειμένου να δωρίσουν μπάλες στο σχολείο μας, γιατί οι υπάρχουσες δεν επαρκούσαν για τη διεξαγωγή του μαθήματος της Φυσικής Αγωγής.

Η ανταπόκριση ήταν άμεση κι εμείς δεν μπορούμε παρά να ευχαριστήσουμε τις παρακάτω οικογένειες:

Βεναρδή, Γεωργίου,  Ζήδρου,  Ζησοπούλου,  Καραγκιβρούδη,   Κολιαμπέτσου,  Κωτσιοπούλου,  Παντιλιέρη,   Περαμερίτη,  Σαρκίς, Χατζηκυριάκου,  Χριστοφόρου

Επίσης θα θέλαμε να ευχαριστήσουμε για μια ακόμη φορά το Δ.Σ του Συλλόγου Γονέων για την άμεση ανταπόκριση στο αίτημά μας για:

• Βάψιμο της αίθουσας του Τ.Ε και αντικατάσταση κουρτινών
  • Αντικατάσταση κουρτινών στον προθάλαμο του 1ου ορόφου του παλαιού κτηρίου

Και οπωσδήποτε θερμές ευχαριστίες στην κ. Αλίου Σουζάνα, μητέρα μαθήτριάς μας γιατί διέθεσε κόπο και χρόνο για το ράψιμο τόσων μέτρων κουρτίνας.

Και η προσπάθεια για βελτίωση των συνθηκών στη σχολική μας μονάδα συνεχίζεται.

Η διευθύντρια και ο Σύλλογος Διδασκόντων του σχολείου