Την Παρασκευή, 15 Ιουνίου 2018, στις 8:15 π.μ. θα γίνει η επίδοση των Τίτλων Προόδου για τους μαθητές και τις μαθήτριες των Α΄, Β΄, Γ΄, Δ΄, Ε΄ τάξεων καθώς και των τίτλων Σπουδών για τους μαθητές και τις μαθήτριες της ΣΤ΄ τάξης. Στη συνέχεια τα παιδιά θα αποχωρήσουν. Το Ολοήμερο δεν θα λειτουργήσει.

Το Σάββατο, 16 Ιουνίου, το βράδυ, στις 6:00, όπως έχουμε ήδη ανακοινώσει θα γίνει η μεγάλη αποχαιρετιστήριος εκδήλωση του σχολείου που διοργανώνει ο Σύλλογος Γονέων και Κηδεμόνων του σχολείου μας. Θα είμαστε όλοι εκεί για τραγούδι, χορό και φαγητό και κυρίως για να αποχαιρετήσουμε τα παιδιά της ΣΤ΄ τάξης που μας φεύγουν για το Γυμνάσιο.

Ευχόμαστε σε όλα τα παιδιά και στις οικογένειές τους καλό καλοκαίρι... Καλή αντάμωση τον Σεπτέμβριο!