Μια νέα σχολική χρονιά είναι στην αφετηρία της  και το σχολείο μας καλωσορίζει τους μαθητές του στο προαύλιο και  στις τάξεις του με χαμόγελο!

Φέτος στο σχολείο μας η παρέα μας ανανεώθηκε. Καλωσορίζουμε τους κ. Τσακού Ζωή, Κακαλιά Χρύσα , Γεωργουλούμη Ελένη-Αρσενία, Αυγερινού Ελένη, Παπαναστασίου Ελένη, Παπαδάκη Σπύρο,  Μακρή Γεωργία Μαρία, Μαραθιά Βασιλική Μαρία και Γεώργα Αλεξάνδρα στα τμήματα της Παράλληλης Στήριξης.

Η κυρία Ράπτη Χρυσούλα είναι η νοσηλεύτρια του σχολείου μας.

Το Ολοήμερο τμήμα αναλαμβάνει  η κ. Τσούφη Νίκη. Την καθαριότητα του σχολείου μας την έχει αναλάβει η κυρία      Ευδοκία Χατζηπαυλή.

Στο κυλικείο με υγιεινά εδέσματα, στα διαλείμματα για μικρούς και μεγάλους η κ. Στρατηγάκη Ραλλιώ.

Σύμφωνα με την οικεία Πράξη Συλλόγου Διδασκόντων του σχολείου μας, η ανάθεση τμημάτων διδασκαλίας για το νέο σχολικό έτος 2023-2024 έχει ως εξής:

ΤΜΗΜΑ

ΡΑΙΔΟΥ ΕΥΗ

ΟΛΟΗΜΕΡΟ

ΤΣΟΥΦΗ ΝΙΚΗ

Η Διευθύντρια του Σχολείου μας κ. Πασιά Αναστασία και όλοι οι εκπαιδευτικοί του Συλλόγου,  ευχόμαστε από  καρδιάς, σε μαθητές, γονείς και εκπαιδευτικούς μια δημιουργική σχολική χρονιά με πρόοδο, αλληλεγγύη και ενσυναίσθηση!